Beton Si̇li̇m Maki̇nesi̇ Htg 680-4A
Buradasınız: Anasayfa / Vi̇deolar
Videos Beton Si̇li̇m Maki̇nesi̇ Htg 680-4A

Htg 680-4e Tam Otomatik Profesyonel Beton Silim Makinesi

 

PROFESYONEL OTOMATİK BETON SİLİM VE PARLATMA MAKİNESİ 680-4E

 Makine özellikle yüksek hassasiyet isteyen beton yüzeylerin silimi ve yapı işlemleri için uygundur. 680-4E; emek, zaman ve piyasadaki muadil makinelere oranla ekonomik açıdan tasarruf sağlayan yüksek verimliliğe sahip bir makinedir.

Makine Özellikleri&Avantajları

 Gezegensel dönüşlü aşındırıcı diske sahip dört kafalı bu makine, aşındırıcı kafalara daha kuvvetli basınç uygulayarak yapılan silimin daha iyi olmasını sağlar. Böylelikle uygulama sonrası daha düz ve pürüzsüz bir zemin elde edilmiş olur.

 680mm çalışma eni,  iş verimliliğini artırır; her bir diski 10 inç olan ve her biri gezegensel karşı dönüşe sahip dörtlü kafalar silim makinesinin sapma gücünü azaltır. Böylece kullanıcının makineyi kolayca kavramasına olanak tanır.

 3.15KW değerindeki motoru uygulama için yeterli gücü sunarken 25kg*2 ek ağırlık makinenin toplam ağırlığına katkıda bulunarak daha kolay ve etkili bir silim yapılmasını sağlar.

 4. 3 aşamalı ayarlanabilir disk basıncı ve özel ek ağırlık dizaynı makinenin ekstra yükü taşımasını ve uygulanacak kuvvetin daha fazla tolere edilmesini sağlar.

 5. 680-4E nin mükemmel kafa tasarımı; süspansiyon sistemi görevi görmek için yüksek sızdırmazlık mekanizması ve yay sönümleme sistemi kullanır. Elmasları; kuş gözü ve tümsek üzerinde bile zemine bağlı tutar. Bu, elmasların en iyi şekilde performans göstermesini ve eşit bir uygulama yapılmasını sağlar

  6. 220V /380V lı 20HP gücü ile her hangi bir proje alanında mükemmel bir şekilde çalışabilir.

 7.Makine; daha düz bir silim yapılması ve zeminin daha iyi eşitlenmesini sağlayan özel bir denge sistemine sahiptir.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın